Poštové a mailové služby

Interné a externé spracovanie pošty

Interné spracovanie pošty

 

Spoločnosti využívajú našich vyškolených pracovníkov aj na zber a distribúciu prijatej pošty. Zabezpečíme vám obálkovanie a frankovanie poštových zásielok a taktiež zrealizujeme doručovanie pošty na dennej báze. Zabezpečíme aj prijatie, triedenie a distribúciu pošty v rámci objektu pre rôzne oddelenia a príjemcov. Odchádzajúce zásielky zhromažďujeme na oddeleniach a taktiež v prípade potreby zrealizujeme obálkovanie a frankovanie daných zásielok. Na prianie zákazníka zaevidujeme všetky odoslané a prijaté zásielky v poštových knihách.

 

Dodávky kuriérskych služieb a prichádzajúce balíčky sa prijímajú v mene príjemcu a následne sú distribuované daným príjemcom. Pre zásielky a balíky sa zajednáva kuriérska služba, pričom berieme ohľad na naliehavosť.

 

Spracovanie e-mailovej pošty

 

Spracujeme vám aj prijaté e maily, vyhodnotíme e-mailové kampane alebo zabezpečíme hromadné odosielanie e mailových ponúk s následným spracovaním spätnej väzby.

Externé spracovanie pošty

V prípade špecifických požiadavok za vás vybavíme externé spracovanie pošty. Zabezpečujeme obálkovanie, tlač, spracovanie a podanie hromadných zásielok pomocou poštových služieb alebo kurierských služieb za pomoci našich partnerov za zvýhodnené ceny, čím ušetríme náklady vašej spoločnosti.

Kontaktujte nás

Neváhajte Nás kontaktovať s vašimi požiadavkami

Údaje spoločnosti

Základné údaje našej spoločnosti.

Fakturačné údaje:
Cerkam Facility Services s.r.o.,
Konvalinková 6394/2,
900 27 Bernolákovo

IČO: 53599446
DIČ: 2121420598
IČ DPH: SK2121420598

Sídlo spoločnosti:
Cerkam Facility Services s.r.o.
Haburská 49/F
821 01 Bratislava

Bankové spojenie
Tatra banka, a.s.
IBAN:SK6011000000002941110040
SWIFT: TATRSKBX
Kontakty
Kontaktný formulár

Napíšte nám a my vás kontaktujeme do pár minút.


    processing...