Technická správa

Profesionálna technická údržba budov

Rýchlosť akou rastie výstavba budov či už v hlavnom meste alebo na celom území SR je naozaj neuveriteľná, z tohto dôvodu však narastá aj dopyt a to po profesionálnej údržbe a efektívnom manažmente. Poruchy tu vždy boli a budú, nezabránia im ani najmodernejšie stavby. Naša spoločnosť je tu na ich rýchle riešenie, tak aby sa neobmedzil chod či už firiem, prevádzok alebo bytov.

 

V rámci nášho technického facility managementu Cerkam Facility Services
preberáme vždy kompletnú zodpovednosť za vzniknuté problémy a preto sme schopní minimalizovať frekvencie chýb, včasnou a pravidelnou údržbou jednotlivých technologických zariadení v budovách, vieme predchádzať poruchovosti včas. Týmto dokážeme efektívne znižovať náklady na prevádzku a udržiavať hodnotu budov.

 

Vybavenosť z technického hľadiska budovy ako napríklad : vykurovanie, chladenie, ventilácia-vzduchotechnika, elektroinštalácia, sanitárne zariadenia, zariadenia požiarnej ochrany, bezpečnostné a prístupové systémy, technológie garáží, výťahy a podobne, sú z roka na rok náročnejšie na údržbu a vyžadujú si tak profesionálny servis a častejšiu údržbu.

 

Aj v rámci profesionálneho prevádzkového manažmentu technickej údržby technológií je naša spoločnosť Cerkam Facility Services taktiež jednotkou a tým správnym partnerom pre zlepšovanie výkonu počas prevádzky, inštalácie a výkon malých stavebných zásahov alebo väčších úprav nie sú pre našu spoločnosť novinkou a rovnako ich zabezpečíme na 100%.

 

V rôznych prípadoch sa stáva že sú objekty komplexnejšie a vedenie býva neprehľadné, máme riešenia aj na takéto situácie, kedy klientom navrhujeme vedenie dokumentácie v rámci špecializovaného CAFM (Computer-aided Facility Management) software, ktorý  zabezpečí prehľadný reporting  a prostredníctvom ďalších podobných modulov, ako sú aj helpdesk systém a modul vzdialenej správy umožňuje sledovanie vybavenia požiadaviek, vzdialený dohľad, monitoring stavu a vzdialenú údržbu zariadení prostredníctvom našich špecialistov.

 

V prípade porúch, sú naši zamestnanci pripravení vyraziť okamžite na miesto aj vďaka pohotovostnej službe, ktorá je k dispozícií 24/7. Servisný zásah tak vieme vykonávať kedykoľvek a včas. Ak nie je okamžitá možnosť opráv, minimalizujeme aspoň dopad poruchy a začneme riešiť iné náhradné možnosti.
Rozsah služieb v oblasti technickej správy

Profesionálna technická údržba budov

Prevzatie a pasportizácia technológií v rámci objektov
Revízie, odborné technické prehliadky v súlade so zákonnými predpismi
Zabezpečenie záručných a pozáručných opráv technológií
Havarijná služba,
Helpdesk 24/7
Flexibilná implementácia
CAFM software
Optimalizácia
prevádzkových nákladov
Kontrolná činnosť a preventívna
údržba technologických zariadení
Periodické
plánovanie výkonov
Manažment a dohľad výkonov
špecializovaných subdodávateľov
Služby v súvislosti
s dodržiavaním BOZP a PO
Spracovanie a vedenie prevádzkovej
dokumentácie, pravidelný reporting

Kontaktujte nás

Neváhajte Nás kontaktovať s vašimi požiadavkami

Údaje spoločnosti

Základné údaje našej spoločnosti.

Fakturačné údaje:
Cerkam Facility Services s.r.o.,
Konvalinková 6394/2,
900 27 Bernolákovo

IČO: 53599446
DIČ: 2121420598
IČ DPH: SK2121420598

Sídlo spoločnosti:
Cerkam Facility Services s.r.o.
Haburská 49/F
821 01 Bratislava

Bankové spojenie
Tatra banka, a.s.
IBAN:SK6011000000002941110040
SWIFT: TATRSKBX
Kontakty
Kontaktný formulár

Napíšte nám a my vás kontaktujeme do pár minút.


    processing...