Sme Cerkam
Facility Services

Sme zástancom toho, že spoločnosť môže byť úspešná, iba ak ľudia v nej fungujú ako jeden tím, v ktorom všetci ťahajú za jeden povraz.

Cerkam Facility Services - nadštandardné facility služby

“Teamová práca JE ZÁKLAD

Spokojnosť našich zamestnancov je pre nás na prvom mieste. Naši zamestnanci chodia do práce radi a to najmä preto, že ku každému jednému pristupujeme s rešpektom, pretože v našej spoločnosti sme si všetci rovnocenní. Môžeme sa pochváliť zamestnancami, ktorí v našej spoločnosti pôsobia už niekoľko rokov, a tak našej spoločnosti prinášajú mnoho skúseností z praxe a know how.

PREČO SI VYBRAŤ
ERKAM

Profesionalita

Naše dlhoročné skúsenosti v oblasti facility manažmentu vložíme do vašej spoločnosti a zabezpečíme vám tak prvotriedne služby a maximálnu spokojnosť.

Kontrola

Na našu prácu dôsledne dohliadame, aby sme zabezpečili tú najlepšiu kvalitu našich služieb.

Najmodernejšie technológie a nástroje

Pri výkone našich činností využívame tie najmodernejšie technologické postupy, ktoré sme rokmi praxe vyladili k dokonalosti. Pomáhajú nám pri nich moderné nástroje, ktoré výrazne šetria čas a umožňujú nám pracovať čo najpresnejšie.

Široké zameranie

Poskytujeme široké zameranie služieb v oblasti facility manažmentu, čím vieme ako jedna firma pokryť kompletný facility manažment, ktorý zabezpečí správny chod vašej spoločnosti.

Dostupnosť v rámci celého Slovenska

Naša spoločnosť zabezpečuje facility manažment pre spoločnosti a priemyselné parky v rámci celého územia Slovenskej republiky.

Výhody pre vás

Vieme, že kvalitná firma sa nepozná len na základe odborného personálu a moderných technológií. Prvoradý je zákazník a inak tomu nie je ani v našom prípade. Pri všetkých činnostiach sa Vám snažíme vyjsť v ústrety, ponúkame rôzne zľavy a zvýhodnenia. Veríme, že čas je aj pre Vás mimoriadne dôležitý a my ním šetríme, kde sa dá.

POSKYTUJEME KOMPLEXNÉ SLUŽBY V OBLASTI FACILITY MANAŽMENTU

POVEDALI O NÁS
Peter K.Bratislava
Zobraziť viac
Profesionálny prístup a postupy firmy... Celý život som sa musel starať o termíny revízií v mojej firme sledovať platné vyhlášky, hľadať a naháňať revíznych technikov, aby mi včas spravili revízie až dovtedy, kým som spoznal Cerkam. Konečne tak ako sľúbili sa môžem venovať svojmu biznisu a oni sa starajú o moje starosti skrz bezpečnosť v mojej firme. Ďakujem Vám. Odporúčam každému 👍
Jozef K.Bratislava
Zobraziť viac
Ako riaditeľ školy som veľmi spokojný, profesionálny prístup zamestnancov a hlavne rýchle jednanie. 10/10 určite odporúčam každému.
Tomáš K.Ivanka pri Dunaji
Zobraziť viac
U mňa robili revíziu elektrických rozvodov v novostavbe v Ivanke a musím povedať, že síce som bol trošku netrpezlivý, keď bol u nás, myslel som si, že to bude rýchlejšia záležitosť, ale teraz mám rozhodne dobrý pocit, že to mám poriadne skontrolované.
Predošlé
Ďalšie
Naši klienti
Naše služby poskytujeme v rámci celého Slovenska

Nezáväzná cenová ponuka