Upratovacie služby

Upratovanie a čistenie

Naša spoločnosť Cerkam Facility má dlhoročné skúsenosti v rámci profesionálneho čistenia a upratovania a vďaka tomu patríme medzi špičkové firmy v tomto segmente. Dôležitou súčasťou našej práce je prvotriedna čistota, vďaka ktorej sa vytvára príjemné pracovné prostredie a pekný vzhľad nehnuteľností. Zabezpečíme pravidelné profesionálne upratovanie, vďaka ktorému bude vo vašich priestoroch vždy čisto.

 

Upratovacie služby na mieru

Spoločne vypracujeme koncept na mieru s dôrazom na vaše individuálne potreby a požiadavky. Naše upratovacie služby berú ohľad na vami zvolené normy a štandardy. Dôležitou súčasťou je transparentnosť a efektivita vynaložených nákladov na upratovanie.

 

Upratovanie pre rôzne priestory

 

Cerkam Facility s centrálou v Bratislave zabezpečuje každému klientovi riešenie na mieru, či už sa jedná o upratovanie vonkajších alebo vnútorných priestorov budovy. Naše upratovacie služby ponúkame kancelárskym budovám, obchodným centrám, priemyselným halám, zdravotným strediskám, domovom sociálnej starostlivosti, ale aj rôznym iným priestorom. Vypracujeme plán upratovania s ohľadom na vaše požiadavky a profesionálne ho budeme dodržiavať. Ponúkame vysokú úroveň kvality za príjemnú cenu. Využívame len najmodernejšie technológie, s ktorými máme dlhoročné skúsenosti a poskytujú dokonalý výsledok.

 

Zabezpečíme aj hygienický materiál


Vyhovieme vám aj v prípade požiadavky na zabezpečenie dodávok hygienického materiálu od papierových utierok až po vonné systémy. Spolupracujeme s mnohými dodávateľmi a vieme zabezpečiť výhodné podmienky.

Rozsah služieb v oblasti upratovanie a čistenie

Profesionálne upratovacie služby

Upratovanie budov
a kancelárií
Profesionálne umývanie okien,
sklenených plôch, žalúzií a fasád
Čistenie podláh,
kobercov a inventáru

Kontaktujte nás

Neváhajte Nás kontaktovať s vašimi požiadavkami

Údaje spoločnosti

Základné údaje našej spoločnosti.

Fakturačné údaje:
Cerkam Facility Services s.r.o.,
Konvalinková 6394/2,
900 27 Bernolákovo

IČO: 53599446
DIČ: 2121420598
IČ DPH: SK2121420598

Sídlo spoločnosti:
Cerkam Facility Services s.r.o.
Haburská 49/F
821 01 Bratislava

Bankové spojenie
Tatra banka, a.s.
IBAN:SK6011000000002941110040
SWIFT: TATRSKBX
Kontakty
Kontaktný formulár

Napíšte nám a my vás kontaktujeme do pár minút.


    processing...