Cerkam Facility Services - nadštandardné facility služby

SPRÁVA BUDOV

Rýchlosť akou rastie výstavba budov či už v hlavnom meste alebo na celom území SR je naozaj neuveriteľná, z tohto dôvodu však narastá aj dopyt a to po profesionálnej údržbe a efektívnom manažmente. Poruchy tu vždy boli a budú, nezabránia im ani najmodernejšie stavby. Naša spoločnosť je tu na ich rýchle riešenie, tak aby sa neobmedzil chod či už firiem, prevádzok alebo bytov.

Rozsah služieb v oblasti technickej správy

Profesionálna technická údržba budov

Prevzatie a pasportizácia technológií v rámci objektov

Revízie, odborné technické prehliadky v súlade so zákonnými predpismi

Zabezpečenie záručných a pozáručných opráv technológií

Služby v súvislosti s dodržiavaním BOZP a PO

Manažment a dohľad výkonov špecializovaných subdodávateľov

Optimalizácia prevádzkových nákladov

Kontrolná činnosť a preventívna údržba technologických zariadení

Periodické plánovanie výkonov, dokumentácia a reporting

Efektivita pri správe budov

V rámci nášho technického facility managementu Cerkam Facility Services preberáme vždy kompletnú zodpovednosť za vzniknuté problémy a preto sme schopní minimalizovať frekvencie chýb, včasnou a pravidelnou údržbou jednotlivých technologických zariadení v budovách, vieme predchádzať poruchovosti včas. Týmto dokážeme efektívne znižovať náklady na prevádzku a udržiavať hodnotu budov.

PRAVIDELNÝ SERVIS A ÚDRŽBA

Vybavenosť z technického hľadiska budovy ako napríklad : vykurovanie, chladenie, ventilácia-vzduchotechnika, elektroinštalácia, sanitárne zariadenia, zariadenia požiarnej ochrany, bezpečnostné a prístupové systémy, technológie garáží, výťahy a podobne, sú z roka na rok náročnejšie na údržbu a vyžadujú si tak profesionálny servis a častejšiu údržbu.

ZLEPŠÍME VÝKON PREVÁDZKY

Aj v rámci profesionálneho prevádzkového manažmentu technickej údržby technológií je naša spoločnosť Cerkam Facility Services taktiež jednotkou a tým správnym partnerom pre zlepšovanie výkonu počas prevádzky, inštalácie a výkon malých stavebných zásahov alebo väčších úprav nie sú pre našu spoločnosť novinkou a rovnako ich zabezpečíme na 100%.

PREHľADNÝ REPORTING - CAFM

V rôznych prípadoch sa stáva, že sú objekty komplexnejšie a vedenie býva neprehľadné. Máme riešenia aj na takéto situácie, kedy klientom navrhujeme vedenie dokumentácie v rámci špecializovaného CAFM.

V prípade porúch, sú naši zamestnanci pripravení vyraziť okamžite na miesto aj vďaka pohotovostnej službe, ktorá je k dispozícií 24/7

Ak nie je okamžitá možnosť opráv, minimalizujeme aspoň dopad poruchy a začneme riešiť iné náhradné možnosti.

KONTAKTUJTE NÁS

Máte otázku? Napíšte nám a my sa vám čoskoro ozveme.

Naši klienti
Naše služby poskytujeme v rámci celého Slovenska

Nezáväzná cenová ponuka